GLB GEMINON 40 ROCK COMP-9.25x40 WALNUT/MONSTERA
$219.99Price
Front to back rocker and very subtle W side to side concave .
Symmetrical, rockered, cut away longboard with drop-thru trucks. Walnut + hard rock maple
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Color | Raw |
| Width | 9.25" |
| Length | 40.0" |
| Height | DROPTHROUGH MOUNT |
| Construction | Maple |
| Wheelbase | 30.0" |


