GLB COASTER CRUISER COMPLETE-9.6X31.25 MIRAGE
$224.99Price
Mellow concave with kick tail .
6.25" Slant Hi-Rise magnesium trucks - 70mm 78a Soft Core wheels
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Color | Raw |
| Width | 9.6" |
| Length | 31.125" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | Globe Resin 7 |
| Wheelbase | 18.5" |


