GLB CHROMANTIC CRUISER COMP-9.5X33 SEA DEVIL
$169.99Price
The Chromantic is a medium-length Resin-7 hard rock maple surf-inspired swallow-tail cruiser.
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Age Group | All Ages |
| Color | NEON/BLACK |
| Gender | ALL |
| Width | 9.5" |
| Length | 33.0" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | 7 ply Maple Resin |
| Wheelbase | 22.25" |


