GLB CHROMANTIC COMPLETE-9.5x33 ONSHORE/LAY DAY
$169.99Price
Medium length Resin-7 hard rock maple surf inspired swallow tail cruiser. Graphic wrapped truck. EVA tailpad.
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Color | BLACK |
| Width | 9.5" |
| Length | 33.0" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | Globe Resin 7 |
| Wheelbase | 22.25" |


