GLB BLAZER FUEGO 32" COMPLETE-9X32.5 HORIZON
$159.99Price
Re-imagined Blazers with new deck shapes, sizes, and components. Everything to love about our blazer cruisers is over-hauled in this series - wider shapes that stay full under both front and back foot, Tensor ATG trucks that turn consistently smooth.
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Age Group | All Ages |
| Color | KHAKI,NATURAL,STONE,TAUPE |
| Gender | ALL |
| Width | 9.0" |
| Length | 32.5" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | Globe Resin 7 |
| Wheelbase | 18.5" |


