GLB BIG BLAZER COMPLETE-9.12x32 COCONUT/MANDARIN
$177.99Price
Medium length diamond-tail cruiser with built-in bottle opener and soft cruiser wheels+ Mellow concave with kick tail+ 6.0" Tensor Alloy Trucks+ 62mm 78a wheels+ Built-in bottle opener
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Color | BROWN |
| Width | 9.125" |
| Length | 32.0" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | Globe Resin 7 |
| Wheelbase | 17.75" |


