GLB ARCHER LB COMP-9.75X38.5 DAYBREAK
$219.99Price
6.25" Slant Hi-Rise magnesium trucks - 63mm 78a Dragster wheels - ABEC 7 bearings - Black griptape with top art - Featured artist Jannik Stegen
| More Information | |
| Brand | Globe |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Age Group | All Ages |
| Color | BLACK |
| Gender | ALL |
| Width | 9.75" |
| Length | 38.5" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | 7 ply Maple Resin |
| Wheelbase | 27.25" |


