CA LOCOS X MISTER CARTOON PAYASO CRUISER-8.75X31
$209.99Price
The PAYASSO is the perfect cruiser, with a low concave mold, bigger and softer wheels, plus angled risers, this board will ride as smooth as a surfboard.
| More Information | |
| Brand | California Locos |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Age Group | All Ages |
| Color | GOLD |
| Gender | ALL |
| Width | 8.75" |
| Length | 31.0" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | 7 ply Hard Rock Maple |
| Wheelbase | 16.75" |


