CA LOCOS X MISTER CARTOON BEAT BOX CRUISER-8.5X29
$209.99Price
The BEATBOX cruiser is a perfect hybrid, constructed for carving, commuting or a mellow session at the park.
| More Information | |
| Brand | California Locos |
|---|---|
| Package Size | 1 SINGLE PIECE |
| Age Group | All Ages |
| Color | KHAKI,NATURAL,STONE,TAUPE |
| Gender | ALL |
| Width | 8.5" |
| Length | 29.0" |
| Height | TOP MOUNT |
| Construction | 7 ply Hard Rock Maple |
| Wheelbase | 15.0" |


